czwartek, 22 marca 2018 napisz DONOS@

Czerwińska na podium

Foto: Czerwińska na podium
cz pon, 07 marca 2016 08:21

Aleksandra Czerwińska zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży zajęła trzecie miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodziczek w Tenisie. Organizatorem imprezy był UKT Radość 90 Warszawa.

Witek Kosowski znowu na podium

Foto: Witek Kosowski znowu na podium
cz pt, 04 marca 2016 08:20

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży, zajął trzecie miejsce w singlu i pierwsze w grze deblowej w Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatów w Tenisie w Warszawie. - Drabinka turniejowa rozpisana była na 64 zawodników, dlatego wynik Wiktora to sukces i powód do dumy – podkreśla trener Tomasz Waldziński.

Kosowski wygrał w Piotrkowie Trybunalskim

Foto: Kosowski wygrał w Piotrkowie Trybunalskim
cz pon, 08 lutego 2016 08:02

Wiktor Kosowski uczeń SP nr 7 i zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III LO wygrał turniej tenisa w Piotrkowie Trybunalskim. W zawodach wystartowało 20 młodych tenisistów (kat. skrzaty do lat 12), a organizatorem sportowej imprezy był Klub Tenisowy TUKS „Kozica” Piotrków Trybunalski.

„Return” znowu najlepszy w województwie

Foto: „Return” znowu najlepszy w województwie
cz pt, 22 stycznia 2016 09:31

Już po raz czwarty z rzędu Uczniowski Klub Sportowy „Return” Łomża, działający przy III LO w Łomży, został najlepszym tenisowym klubem w województwie podlaskim. To wynik najnowszego - za rok 2015 r. - rankingu Polskiego Związku Tenisa. W skali kraju łomżyński klub plasuje się na 50 miejscu, a liderem rankingu jest Klub Tenisowy AZS Poznań.

Kolejny sukces Wiktora

Foto: Kolejny sukces Wiktora
cz wt, 19 stycznia 2016 08:46

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży, zajął trzecie miejsce w grze singlowej i pierwsze w deblu podczas Turnieju Tenisa w Warszawie. W zawodach wystartowało dwudziestu ośmiu młodych tenisistów, a - jak podkreśla trener Tomasz Waldziński, Wiktor doszedł do półfinału tracąc tylko jednego jednego gema!

Awans Szepelskiej

Foto: Awans Szepelskiej
cz pon, 11 stycznia 2016 08:45

Anita Szepelska zawodniczka UKS "Return" Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajmuje dwunaste miejsce w rankingu Kadetek Polskiego Związku Tenisa. Na liście rankingowej PZT  kadetek (dziewczęta do lat 16) sklasyfikowane są 193 tenisistki z Polski.

Szepelska na podium w Poznaniu

Foto: Szepelska na podium w Poznaniu
cz pon, 04 stycznia 2016 08:10

Anita Szepelska zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży zajęła 3 miejsce w singlu i 2 w grze deblowej z Martą Jaśkiewicz (AZS Łódź) w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetek w Tenisie w Poznaniu. Tomasz Waldziński, trener zawodniczki podkreśla, że turniej był bardzo silnie obsadzony i wynik Anity jest powodem do dumy.

Zimowe mistrzostwa Łomży dla dzieci i młodzieży w tenisie

Foto: Zimowe mistrzostwa Łomży dla dzieci i młodzieży...
cz cz, 24 grudnia 2015 09:02

Przez dwa tygodnie grudnia tenisiści i tenisistki z Łomży rozgrywali zacięte mecze zimowych mistrzostw Łomży dla dzieci i młodzieży w tenisie. O puchary i medale walczyło aż 78 osób w wieku od 4 do 23 lat.

Wiktor Kosowski trzeci w Warszawie

Foto: Wiktor Kosowski trzeci w Warszawie
cz pon, 30 listopada 2015 08:48

Wiktor Kosowski, uczeń SP nr 7 w Łomży i zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III LO zajął trzecie miejsce w Turnieju Tenisa PZT zorganizowanym przez Centrum Tenisowe Prestige Warszawa. W zawodach wystartowało 32 chłopców w kategorii Skrzaty, czyli w wieku do 12 lat.

Wicemistrzyni województwa młodziczek w tenisie

Foto: Wicemistrzyni województwa młodziczek w tenisie
cz wt, 24 listopada 2015 08:36

Aleksandra Czerwińska, zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III LO zajęła drugie miejsce w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Młodziczek w Tenisie. W finale po zaciętym i wyrównanym meczu przegrała 3/6 6/7 z Gabrysią Andrukonis („Zwierzyniec” Białystok).

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie.

Foto: Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w...
cz wt, 10 listopada 2015 08:18

Wiktor Kosowski zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym wygrał mistrzostwa Podlasia w tenisie do lat 14. W turnieju wzięli udział chłopcy z Łomży i Białegostoku, a zawody zostały rozegrane na sali III LO w Łomży.

Obóz tenisowy UKS „RETURN” Łomża Imionek 2015

Foto: Obóz tenisowy UKS „RETURN” Łomża Imionek 2015
cz wt, 06 października 2015 09:37

Tegoroczny obóz tenisowy zorganizowany przez nasz klub odbył się w drugim tygodniu wakacji. Miejscem pobytu 55 tenisistów był ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy Wrota Mazur w Imionku za Piszem. Jest to nowy, malowniczy kompleks wyposażony w trzy korty ziemne oraz dwa korty trawiaste. Oprócz tego do naszej dyspozycji była sala fitness, plaża z wytyczonym kąpieliskiem oraz boisko do plażowej piłki siatkowej.

Witkor Kosowski wygrał tenisowy turniej w Warszawie

Foto: Witkor Kosowski wygrał tenisowy turniej w Warsz...
cz cz, 01 października 2015 08:18

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III LO w Łomży i uczeń klasy Vc Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży, wygrał turniej tenisa w Warszawie. W zawodach wystartowało 32 tenisistów. Wiktor wygrał 5 meczów nie tracąc żadnego seta!

Szepelska druga wśród kadetek

Foto: Szepelska druga wśród kadetek
cz pon, 07 września 2015 08:26

Anita Szepelska, zawodniczka UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajęła drugie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetek w Tenisie. Obecnie Anita  w rankingu Polskiego Związku Tenisa Kadetek (do 16 lat) zajmuje 21 pozycję na 190 sklasyfikowanych tenisistek.

JBB Nadzieja Cup zakończony

Foto: JBB Nadzieja Cup zakończony
cz pon, 31 sierpnia 2015 07:32

Turniej JBB Nadzieja Cup zakończony, pora na podsumowanie. Nasz klub reprezentowało pięciu zawodników i jesteśmy zadowoleni z ich występów – mówi Tomasz Waldziński, trener UKS Return Łomża. - Choć nie są to wysokie pozycje, to spisali się bardzo dobrze, zważywszy, że nasi tenisiści byli wiekowo młodsi od wielu ich przeciwników, którzy przyjechali na turniej do Łomży.

Młodzi tenisiści rywalizują w JBB Nadzieja CUP

Foto: Młodzi tenisiści rywalizują w JBB Nadzieja CUP
cz cz, 27 sierpnia 2015 09:12

Ku końcowi zbliżają się prowadzone na kortach przy III LO w Łomży rozgrywki Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Młodzików w Tenisie pod nazwą JBB Nadzieja CUP. To już 11 edycja turnieju, jednak pierwszy raz odbywa się w tej kategorii wiekowej. Wśród rywalizujących tenisistów są także łomżanie, z których najlepiej radzi sobie Wiktor Kosowski.

Puchar „Piątuś Cup” pojechał do Krakowa

Foto: Puchar „Piątuś Cup” pojechał do Krakowa
cz wt, 25 sierpnia 2015 12:57

Wiktoria Saska z KKS Kraków wygrała organizowany po raz pierwszy „Piątuś Cup” czyli ogólnopolski turniej klasyfikacyjny młodziczek w tenisie. Przez trzy dni na kortach tenisowych przy III LO w Łomży rywalizowało 16. tenisistek w wieku do 14 lat. Wiktoria Saska nie miała sobie równych. Wygrała wszystkie sześć meczów. Drugie miejsce zajęła Weronika Ejsmont z Olsztyna, trzeci była Urszula Nebelska z Łodzi, a czwarte Julia Daszkiewicz z Gdańska.

Dziś finał „Piątuś Cup”

Foto: Dziś finał „Piątuś Cup”
cz pon, 24 sierpnia 2015 08:37

Ze zmiennym szczęściem radzą sobie łomżyńskie tenisistki podczas rozgrywek „Piątuś Cup”. W pierwszym dniu turnieju wychowanki UKS „Retur” Łomża przegrały swoje mecze z dużo wyżej sklasyfikowanymi tenisistkami. W niedzielę było już trochę lepiej. Katarzyna Przybyszewska wygrała, wynikiem 7/5 6/4 z Natalią Mazuch (NST mazowieckie). Aleksandra Czerwińska po zaciętym meczu uległa Zofii Końskiej (DeSki Warszawa) 5/7 2/6. Z kolei Maja Cyndzas po trzysetowej walce wygrała z klubową koleżanką Zuzią Łempicką 6/1 4/6 11/9.

,,Piątuś” Cup 2015 wystartował

Foto: ,,Piątuś” Cup 2015 wystartował
cz so, 22 sierpnia 2015 11:16

Na kortach tenisowych przy III LO w Łomży rozpoczęły się rozgrywki ,,Piątuś” Cup 2015. W ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym młodziczek rywalizuje 16. dziewcząt w wieku do 14 lat. - To turniej trochę nietypowy, bo nie jest rozgrywany systemem pucharowym ale grupach, więc jest możliwość pogrania – mówi Janusz Sewastianow sędzia główny turnieju ,,Piątuś” Cup 2015. - Każda z zawodniczek przez trzy dni rozegra po 6 meczów. Łomżę reprezentuje pięć zawodniczek UKS Return. Przyjechały też młode tenisistki z Warszawy, Krakowa, Łodzi, Gdańska, Olsztyna i Białegostoku.

Szepelska w dobrej formie

Foto: Szepelska w dobrej formie
cz pon, 13 lipca 2015 08:09

Anita Szepelska, zawodniczka UKS Return Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym, zajęła drugie miejsce w singlu i pierwsze w grze deblowej w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetek w tenisie w Zamościu. Łomżyńska tenisistka potwierdziła wysoką formę kwalifikując się podczas eliminacji w Bytomiu do turnieju głównego Mistrzostwach Polski Kadetek w tenisie

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0