sobota, 20 lipca 2019 napisz DONOS@

Mistrzostwa Podlasia Młodzików

Foto: Mistrzostwa Podlasia Młodzików
cz pon, 21 czerwca 2010 07:04

Adam Karwowski (UKS „Return” Łomża przy III LO) wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie. Turniej odbył się w Białymstoku na kortach TT „Stanley” Białystok.

Podwójne srebro Ilaszczuka

Foto: Podwójne srebro Ilaszczuka
cz pon, 31 maja 2010 06:45

Mateusz Ilaszczuk, zawodnik UKS „Return” Łomża działający przy III Liceum Ogólnokształcącym udanie wystartował w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Kadetów (do lat 16) w Tenisie, które odbyły się w Białymstoku. Zarówno w singlu jak i deblu Mateusz doszedł do finału.

Ilaszczuk na podium Mistrzostw Województwa Podlaskiego Juniorów w Tenisie

Foto: Ilaszczuk na podium Mistrzostw Województwa Podl...
cz wt, 04 maja 2010 22:39

Bardzo dobrze zaprezentował się Mateusz Ilaszczuk z PG nr 8 w Łomży podczas rozgrywanych w Białymstoku Mistrzostw Województwa Podlaskiego Juniorów w Tenisie (zawodnicy do lat 18). Szesnastolatek - zawodnik UKS „Return" Łomża (działający przy III LO w Łomży) - indywidualnie zajął trzecie miejsce, a w deblu, grając z Pawłem Tarasewiczem zdobył złoto. - Ten występ Mateusza z pewnością można uznać za najlepszy z dotychczasowych. Okazuje się, że ciężką praca Mateusza na treningach tenisowych i ogólnorozwojowych zaczyna przekładać się na wyniki sportowe – podkreśla Tomasz Waldziński, trener tenisisty.

Talentiada tenisowa

cz pon, 29 marca 2010 12:21

Przez trzy tygodnie najmłodsi zawodnicy UKS „Return” Łomża stawiali czoła konkurencjom Talentiady Tenisowej. Były to konkurencje sprawnościowe, tory przeszkód, sprawdziany techniki tenisowej, konkurencje para tenisowe oraz tenisowe, a także mecze mini- tenisa.

Wyszyński najlepszy w województwie

Foto: Wyszyński najlepszy w województwie
cz pon, 15 marca 2010 22:26

Konrad Wyszyński zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży wygrał Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów w Tenisie. W finale po bardzo zaciętym meczu pokonał klubowego kolegę Mateusza Ilaszczuka 7/5 3/6 13/11 w super tie-breaku.

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kadetów w Tenisie

Foto: Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kadetów w T...
cz wt, 19 stycznia 2010 22:57

Aż czterech młodych łomżan znalazło się w półfinałach Mistrzostw Województwa Podlaskiego Kadetów w Tenisie. Turniej rozgrywany był w wyremontowanej hali III LO w Łomży, a organizatorem mistrzostw był oczywiście UKS „Return” Łomża. Tomasza Waldzińskiego, trenera łomżyńskich tenisistów, cieszy szczególnie to, że mimo wyższego rankingu PZT zawodników z Białegostoku to nasi tenisiści zdominowali te rozgrywki.

Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie

Foto: Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie
cz pon, 21 grudnia 2009 06:35

W tym roku Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie były na prawdę zimowe. Z powodu remontu nawierzchni sali naszego liceum turniej rozgrywany był pod balonem Publicznego Gimnazjum nr 9 w Łomży. Czterdziestu sześciu miłośników tenisa przy zaledwie +6° C. rywalizowało o miano najlepszego tenisisty w mieście.

Mistrzostwa województwa Młodzików

cz wt, 24 listopada 2009 11:34

Adam Karwowski zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży został Mistrzem Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie. Adam wygrał turniej zarówno w singlu jak i w grze deblowej.

Mateusz coraz lepszy

Foto: Mateusz coraz lepszy
cz śr, 18 listopada 2009 07:07

Mateusz Ilaszczuk, zawodnik UKS „Return” Łomża działający przy III LO w Łomży został mistrzem województwa podlaskiego juniorów w tenisie - gra deblowa. W finale Mateusz wspólnie z Pawłem Tarasewiczem (TT „Stanley” Białystok) ograli 6/1 6/0 parę Kamil Daniluk (UKS „Sokół- Asy” Białystok) oraz Piotr Andraka (TT „Stanley” Białystok).

Karwowski w Kadrze Polski

Foto: Karwowski w Kadrze Polski
cz pon, 02 listopada 2009 06:19

Adam Karwowski zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży zakwalifikował się do Kadry Polskich Tenisistów. Powołanych zostało 32 zawodników z trzech kategorii wiekowych: skrzaty, młodzicy, kadeci.

Minęły wakacje.... zatem czas na podsumowanie!!!

cz pt, 16 października 2009 12:58

Karwowski trzeci na mistrzostwach Warszawy w tenisie

Foto: Karwowski trzeci na mistrzostwach Warszawy w te...
cz śr, 16 września 2009 07:03

Adam Karwowski zawodnik UKS „Return” Łomża, działającego przy III LO w Łomży, zajął trzecie miejsce w Otwartych Mistrzostwach Miasta Warszawy w Tenisie Młodzików. - To bardzo udany występ Adama. Trochę w ostatnim meczu zabrakło spokoju i zimnej krwi, ale proszę nie zapominać, że to był turniej do lat 14, a Adam jest 12-latkiem – podkreśla trener Tomasz Waldziński.

Szkoła z tenisem

Foto: Szkoła z tenisem
cz wt, 15 września 2009 11:51

Młodzież naszej szkoły w ramach programu profilaktycznego "Z rakietą po zdrowie" miała przedłużone wakacje pobytem na obozie tenisowym w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym BGŻ "Knieja" w Rajgrodzie. Głównym celem programu jest przeciwdziałanie patologicznym zachowaniom oraz budowanie wśród uczniów adekwatnej samooceny.

Łomża najlepsza w województwie

Foto: Łomża najlepsza w województwie
cz cz, 02 lipca 2009 17:29

Adam Karwowski i Konrad Wyszyński to finaliści  Mistrzostw  Województwa Podlaskiego  Młodzików w  Tenisie  K1-CUP. Turniej wygrał Adam pokonując w fiale 6/0 6/4 o dwa lata starszego Konrada.

Mistrzowie Tenisa Łomży

Foto: Mistrzowie Tenisa Łomży
cz cz, 18 czerwca 2009 06:29

Dopiero we wtorek, a nie jak wcześniej planowano w niedzielę, zakończyły się Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży. Turniej rozpoczął się w sobotę 6 czerwca na kortach przy III LO w Łomży, ale z powodu „płaczliwej” pogody większość pojedynków odbyła się na hali sportowej tego liceum. Na szczęście aura nie odstraszyła zawodników i w rezultacie w turnieju o tytuł Mistrza Miasta Łomży wystartowały 42 osoby w wieku od 8 do 16 lat.

Tenisowe Mistrzostwa Miasta Łomży rozpoczęte...

Foto: Tenisowe Mistrzostwa Miasta Łomży rozpoczęte...
cz wt, 09 czerwca 2009 18:55

W miniony weekend na kortach tenisowych przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży rozpoczęły się Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży. W tym roku zgłosiło się aż 42 tenisistów, pragnących zdobyć tytuł Mistrza w swoim mieście.

„Return” zaproszony na otwarcie Orlika

Foto: „Return” zaproszony na otwa...
cz pon, 08 czerwca 2009 12:25

1 czerwca w Dzień Dziecka mieliśmy przyjemność wziąć udział w otwarciu Boiska Orlik 2012- Łomża.

Skrzat z możliwościami...

Foto: Skrzat z możliwościami...
cz pon, 01 czerwca 2009 06:00

Adam Karwowski, zawodnik UKS „Return” Łomża, dobrze zaprezentował się w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatów w Elblągu. W grze deblowej wspólnie ze swoim kolegą Mateuszem Smolnickim ( ST „Gem” Warszawa) zajął III miejsce. Turniej w Elblągu był kolejnym etapem przygotowań zawodnika przez Mistrzostw Polski Skrzatów, które odbędą się jeszcze w czerwcu.

Sukces Mateusza

cz pon, 23 marca 2009 06:37

Mateusz Ilaszczuk, tenisista UKS „Return” Łomża dobrze zaprezentował się w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Juniorów, które rozegrano w Białymstoku. Zawodnik Returnu zajął II miejsce z grze deblowej wspólnie z Kamilem Danilukiem (TT „Stanley” Białystok), a singlu doszedł do półfinału.

Prawie jak Dawid z Goliatem...

Foto: Prawie jak Dawid z Goliatem...
cz cz, 05 marca 2009 23:13

Łomżyński Skrzat - Adam Karwowski zajął II miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetów w Tenisie. W turnieju startowało 16 zawodników z województwa podlaskiego, w tym aż pięciu to tenisiści UKS "Return" Łomża. Tenisiści toczyli zacięte pojedynki na kortach TT Stanley w Białymstoku.

« · «« · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę