czwartek, 26 kwietnia 2018 napisz DONOS@

Witkor Kosowski wygrał tenisowy turniej w Warszawie

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III LO w Łomży i uczeń klasy Vc Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży, wygrał turniej tenisa w Warszawie. W zawodach wystartowało 32 tenisistów. Wiktor wygrał 5 meczów nie tracąc żadnego seta!

Wiktor Kosowski i Tomasz Waldziński
Wiktor Kosowski i Tomasz Waldziński
Anita Szepelska
Anita Szepelska
Aleksandra Czerwińska, Tomasz Waldziński i Aleksandra Durzyńska
Aleksandra Czerwińska, Tomasz Waldziński i Aleksandra Durzyńska
Wiktor Kosowski
Wiktor Kosowski

- To duży sukces tego młodego łomżyńskiego tenisisty – mówi Tomasz Waldziński, trener UKS Return Łomża. - Wiktor trenuje dopiero od 2 lat i taki wynik w turnieju w Warszawie to spore osiągnięcie. Mam nadzieje że zmotywuje to naszego tenisistę do ciężkiej pracy na treningach tenisa a przede wszystkim na treningach ogólnorozwojowych oraz do częstszych wyjazdów na ogólnopolskie turnieje. Przy tej okazji chciałbym pogratulować panu Januszowi Zalewskiemu, tacie Sebastiana - jednego z najlepszych tenisistów w historii naszego klubu - za doskonałe trenerskie oko. To właśnie on wypatrzył Wiktora na ściance tenisowej na Skate Parku i przyprowadził do naszego klubu.

Organizatorem warszawskiego turnieju, który wygrał Wiktor Kosowski był klub tenisowy UKS Okęcie Sport Warszawa. W załączniku publikujemy tabelkę turniejową.

***
W tym samym czasie nasze tenisistki Anita Szepelska i Aleksandra Czerwińska rozegrały w Białymstoku Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kadetek w Tenisie. Anita przegrała finał z Mają Makal (TT Stanley Białystok) 6/3 6/1. Natomiast Ola zajęła III miejsce.

Załączniki


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0