Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lipca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radionadzieja.pl

Nadzieja CUP jeszcze trwa

Do poniedziałku przedłużył się I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny seniorów w tenisie ziemnym NADZIEJA CUP. W sobotę i niedzielę walczyło w nim 23. zawodników z Warszawy, Olsztyna, Białegostoku i Łomży. W niedzielę po południu na placu boju, w walce finałowej pzostało już tylko dwóch graczy: Piotr Dzikiewicz z klubu Stanley Białystok oraz Sebastian Zalewski z UKSu Return Łomża. Po blisko trzygodzinnej rywalizacji mecz został przerwany z powodu zapadającego zmierzchu.

Pojedynek zostanie dokończony w poniedziałek o godz. 17.00. Stan dotychczasowej rywalizacji to w setach 1:0 dla Zalewskiego, a w niedokończonym secie drugim prowadzi on 5:4. Pojedynek rozgrywany jest do dwóch wygranych setów.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę