poniedziałek, 25 września 2017 napisz DONOS@zobacz stronę III LO w Łomży

banerek.gif


Rakiety w rękach naszej młodzieży

pon, 11 grudnia 2006 00:00

Emilla Brzóska jest jedną z najbardziej utalentowanych łomżyńskich tenisistek ziemnych. Kolejne sukcesy odnoszą zawodnicy UKS-u Return działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży.


Nie mogła się przyzwyczaić

pon, 02 października 2006 00:00

Aleksandra Durzyńska, zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Return Łomża zajęła trzecie miejsce w rozegranych w Białymstoku Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w tenisie ziemnym kadetek.


Sukcesy łomżyńskich tenisistek ziemnych Złota Brzóska

śr, 23 sierpnia 2006 00:00

Znakomicie spisały się zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Return podczas Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Juniorek w Białymstoku. Na najwyższym stopniu podium dwukrotnie stawała Emilia Brzóska, wygrywając singla i wspólnie z Aleksandrą Durzyńską grę deblową.


Otwarte Mistrzostwa Łomży w tenisie

nie, 12 lutego 2006 00:00

Prawie 40 zawodników wzięło udział w Pierwszych Zimowych Otwartych Mistrzostwach Miasta w tenisie dla dzieci i młodzieży.

Przez dwa tygodnie zawodnicy grali w salach III Liceum oraz Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących.


Na ziemnym podium

wt, 20 września 2005 00:00

Ola Durzyńska, zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Return przy III Liceum Ogólnokształcącym im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży,wywalczyła indywidualnie trzecie miejsce, a w deblu z Hanną Marcinkiewicz (Stanley Białystok) drugie w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodziczek w tenisie ziemnym, rozegranym w Białymstoku.


Nadzieja Cup

so, 03 września 2005 00:00

Z udziałem utytułowanych zawodników z różnych stron kraju, na kortach III Liceum Ogólnokształcącego im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży, odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Tenisa Ziemnego Nadzieja Cup. Pierwszy w historii Łomży, za który są punkty do rankingu Polskiego Związku Tenisowego.


Łomżyński sukces, nie tylko sportowy

so, 03 września 2005 00:00

Łomżyński sukces, nie tylko sportowy
Tenis na poziomie

Łomżyński I Turniej Klasyfikacyjny w Tenisie Ziemnym mężczyzn zakończył się dla organizatorów nie tylko sukcesem sportowym, ale także organizacyjnym.Wyjeżdżający zawodnicy podkreślali profesjonalizm z jakim zorganizowano turniej.


Tenisowy Turniej Klasyfikacyjny w Łomży

wt, 30 sierpnia 2005 00:00

W sobotę i niedzielę na kortach przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży zostanie rozegrany wojewódzki turniej klasyfikacyjny w tenisie. Wśród faworytów wymieniany jest zawodnik miejscowego klubu Return Sebastian Zalewski.


Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Polskiego Związku Tenisowego

so, 03 września 2005 00:00

Sebastian Zalewski z klubu Return Łomża zwyciężył w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w tenisie mężczyzn. Po zaciętym boju w pojedynku finałowym łomżanin pokonał w dwóch setach Piotra Dzikiewicza ze Stanleya Białystok.


Halowe Mistrzostwa Białegostoku w tenisie ziemnym

cz, 01 września 2005 00:00

Emilia Brzóska - zawodniczka Uczniowskiego Klubu sportowego Return w Łomży została mistrzynią województwa podlaskiego kadetek do lat 16.
Brązowa rakieta

pt, 12 sierpnia 2005 00:00

Trzecie miejsce w Wojewódzkim Turnieju KlasyfikacyjnymKadetek tenisa ziemnego w Nowym Dworze Mazowieckim zajęła Emilia Brzóska, zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Return przy III Liceum Ogólnokształcącym, uczennica Publicznego Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Łomży.


Zwycięzca

śr, 20 lipca 2005 00:00


Turniej klasyfikacyjny tenisistów ziemnych w Białymstoku wygrał Sebastian Zalewski, reprezentant Uczniowskiego Klubu Sportowego Return przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży. W całym turnieju nie stracił nawet seta!


Wielkie rakiety

wt, 12 lipca 2005 00:00


Po raz pierwszy w historii województwa podlaskiego w Białymstoku na kortach Uczniowskiego Klubu Sportowego Sokół - Asy odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów w tenisie ziemnym. Startowało 16 zawodników.


Łomża w natarciu

nie, 03 lipca 2005 00:00

Sebastian Zalewski wygrał w Białymstoku turniej klasyfikacyjny tenisistów

Sebastian Zalewski z Returnu Łomża wygrał turniej klasyfikacyjny tenisistów w Białymstoku. W całej imprezie nie stracił nawet seta

Tak jak browar "Łomża" przypuścił ofensywę na białostocki rynek, tak tenisiści z tego miasta dzielnie rywalizują z kolegami ze stolicy Podlasia. W pierwszym od 40 lat turnieju klasyfikacyjnym seniorów jaki odbył się nad Białka, zwyciężył łomżanin Sebastian Zalewski.


Rakietowy talent

pt, 10 września 2004 00:00

- Jest ambitny i pracowity. Wie, o co mu chodzi -mówi trener Tomasz Waldziński o Sebastianie Zalewskim, trzecioklasiście III Liceum Ogólnokształcącego im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży.


W Łomży odradza się tenis ziemny

cz, 01 lipca 2004 00:00

Sebastian Zalewski urodził się 7 grudnia 1986 roku w Łomży. Od dawna interesował się tenisem ziemnym. Teraz reprezentuje UKS Return działający przy III LO w Łomży. W drugim tygodniu czerwca na Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Juniorów w Elblągu Sebastian zajął 2. miejsce. Zawody rozgrywane były na kortach Polonii. W finale uległ siódmemu zawodnikowi rankingu PZT.


Leworęczna strzelba

cz, 01 lipca 2004 00:00Łomżyński tenisista wygrał turniej juniorów w Łęcznej. Sebastian Zalewski charakterem przypomina... Gustavo Kuertena.Pierwszy start i pierwszy sukces

nie, 04 kwietnia 2004 00:00


Sebastian Zalewski - uczeń III LO w Łomży oraz zawodnikdziałającego przy tej szkole UKS-u Return zajął pierwsze miejsce w Turnieju Klasyfikacyjnym Seniorów w tenisie ziemnym mężczyzn rozegranym 2 i 3 kwietnia w Otwocku.


Sebastian na podium i na aucie Łomży

so, 10 sierpnia 2002 00:00


Sebastian Zalewski, 13-letni tenisista ziemny z Łomży, zwyciężył w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików, rozegranym w Zgierzu.To kolejny prestiżowy sukces chłopca: w ubiegłym roku zajął trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski zawodników do lat 12. Dzisiaj Sebastian, od początku trenujący pod kierunkiem Tomasza Waldzińskiego, nauczyciela wychowania fizycznego w III Liceum Ogólnokształcącym im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej, znajduje się w kadrze Polski młodzików (jest w najlepszej ósemce tenisistów w kraju).
Krótka piłka

pt, 12 czerwca 1998 00:00

Sebastian Zalewski, szóstoklasista z łomżyńskiej Szkoły Podstawowej nr 10, jest trzecim tenisowym ziemnym skrzatem w kraju. Na ten sukces zapracował solidnie, zaledwie w ciągu roku. Chce być jeszcze lepszy.


« · 1 · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0