Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Tenisowy sukces łomżyńskiego skrzata

Wicemistrzostwo w deblu i III miejsce w turnieju singlowym wywalczył łomżanin Konrad Wyszyński w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie. Konrad jest zawodnikiem UKS "Return" Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym. Turniej rozgrywany był w Białymstoku w hali sportowej w klubie Fan Tenis.

- To dobry występ mojego podopiecznego, aczkolwiek stać go na dużo więcej – mówi Tomasz Waldziński trener UKS Return. - Konrad wrócił do tenisa po ponad dwumiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją a na turniej pojechaliśmy praktycznie nieprzygotowani. Na korcie było widać brak pewności uderzeń i słabą pracę nóg. Konrad z meczu na mecz grał coraz lepiej, mocniej serwował, lecz w półfinale przegrał z Karolem Borowskim (z klubu Fan Tenis Białystok).

Wicemistrzostwo w deblu wywalczył wspólnie z Piotrem Andraką („Stanley” Białystok).


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę