Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Tenisowe ferie

W czasie ferii zimowych w III Liceum Ogólnokształcącym odbył się wewnątrzszkolny Turniej Tenisa o Puchar Dyrektora Szkoły. W turnieju starowała młodzież naszej szkoły, uczęszczająca na zajęcia pozalekcyjne z tenisa. Wśród dziewcząt I miejsce zajęła Karolina Chojnowska, przed Magdą Konopka i Pauliną Ruszczyk. W kategorii chłopców turniej wygrał Damian Wiktorzak, II miejsce Jukub Bożomański a III miejsce wywalczył Daniel Rakowski.

III Liceum Ogólnokształcące jako jedyne w Łomży stworzyło warunki swojej młodzieży, aby mogła trenować tenis. Uczniowie uczęszczają na zajęcia dwa razy w tygodniu. Natomiast młodzież z klasy z Autorskim Programem Wychowania Fizycznego z Elementami Tenisa ma okazję nauki tej dyscypliny sportu także na lekcjach W-F. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę