Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Dobry występ łomżyńskiego skrzata wśród młodzików

Konrad Wyszyński, zawodnik UKS "Return" Łomża działającego przy III LO w Łomży zajął III miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików w Tenisie rozgrywanym na kortach Klubu "Stenley" w Białymstoku. Młody tenisista w drodze do półfinału, w pierwszym meczu pokonał Michała Marchlewskiego z Ełku 6:4, 6:1. Następnie ograł Roberta Bakę ( "Stenley" Białystok) 6:2, 6:4. Niestety w półfinale uległ dwa lata starszemu Emilowi Tajak ( "Stanley" Białystok).

- Chciałbym podkreślić fakt, że Konrad rywalizował dzisiaj z chłopcami z wyższej kategorii wiekowej - mówi Tomasz Waldziński trener tenisa z Łomży. - Konrad na co dzień gra jako Skrzat (11- 12 lat) natomiast turniej zorganizowany był dla Młodzików - zawodników w wieku 13-14 lat. W tym wieku różnica dwóch lat jest bardzo znacząca w rywalizacji na korcie, także sukces Konrada sprawił nam dużą radość - dodaje Waldziński.

Konrad Wyszyński jest uczeniem Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę