Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Waldziński na podium

Tomasz Waldziński wygrał rozgrywany w Kosowie Lackim (koło Siedlec) Turniej Tenisa o Puchar Burmistrza. W turnieju startowało szesnastu zawodników z Łomży, Siedlec i Kosowa Lackiego. W finale Tomasz Waldziński pokonał 6-1 6-3 Tomasza Nowaka z Siedlec.

Tomasz Waldziński (po prawej)
Tomasz Waldziński (po prawej)
Zawody rozgrywane były w czterech grupach "każdy z każdym" przy czym do kolejnego etapu awansowało dwóch najlepszych zawodników z każdej grupy. Ostatnia czwórka zagrała już sysemem pucharowym.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę