Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
Kolejny dobry występ młodej łomżyńskiej tenisistki ziemnej

Nie mogła się przyzwyczaić

Aleksandra Durzyńska, zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Return Łomża zajęła trzecie miejsce w rozegranych w Białymstoku Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w tenisie ziemnym kadetek.

Na kortach Stanleya Białystok w walce o tytuł wzięło udział 16 zawodniczek z całego województwa. Wśród nich znalazła się 13-letnia Aleksandra Durzyńska, która rywalizowała z zawodniczkami o 2 lata starszymi. Szansę gry w finale łomżanka straciła w pojedynku z Katarzyną Woźniak ze Stanley'a Białystok, ulegając jej w trzech setach: 6:2, 5:7 i 7:6 (10:8).

- Nie mogłam przyzwyczaić się do nawierzchni kortu - powiedziała po pojedynku zawodniczka. - Na co dzień trenuję na parkiecie, a tutaj graliśmy na korcie ziemnym.

W lutym Ola wygrała wspólnie z Emilią Brzózką Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorek.

lis
Gazeta Współczesn
Tomasz Waldziński
pon, 02 października 2006 00:00
Data ostatniej edycji: nie, 06 maja 2007 14:21:38

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę