Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 listopada 2021 napisz DONOS@

Sukcesy łomżyńskich tenisistek ziemnych Złota Brzóska

Znakomicie spisały się zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Return podczas Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Juniorek w Białymstoku. Na najwyższym stopniu podium dwukrotnie stawała Emilia Brzóska, wygrywając singla i wspólnie z Aleksandrą Durzyńską grę deblową.

W turnieju rozgrywanym na kortach Stanieya Białystok wystartowało 16 dziewcząt, w większości z województwa podlaskiego. W tej grupie znalazły się dwie reprezentantki łomżyńskiego Returnu. Najlepiej wypadła Emilia Brzóska, która wygrała grę singlową. W pojedynku finałowym łomżanka po trzygodzinnej walce pokonała 1:6,6:3 i 7:5 młodziutką Izabelę Kożuchowską z Sokoła Asy Białystok.

- Finał to był prawdziwy horror - przyznała zawodniczka. - W trzecim secie nogi odmawiały mi już posłuszeństwa. Ale na całe szczęście zmobilizowałam się na tyle, że potrafiłam go wygrać.

Na tym samym turnieju młoda tenisistka wygrała również grę deblową. Wspólnie z koleżanką klubową Aleksandrą Durzyńską po konała 6:2 i 6:4 parę Karolina Stepaniuk i Katarzyna Wojnal (Stanley Białystok).

Z postawy swoich zawodniczek zadowolony był Tomasz Waldziński trener dwójki tenisistek. - To ogromny sukces - podkreśla Waldziński.

Paweł Lisiecki
Gazeta Współczesna 
Tomasz Waldziński
śr, 23 sierpnia 2006 00:00
Data ostatniej edycji: nie, 06 maja 2007 14:23:13

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę