Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Otwarte Mistrzostwa Łomży w tenisie

Prawie 40 zawodników wzięło udział w Pierwszych Zimowych Otwartych Mistrzostwach Miasta w tenisie dla dzieci i młodzieży. Przez dwa tygodnie zawodnicy grali w salach III Liceum oraz Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących.


Mistrzostwa zorganizował działający przy III LO Uczniowski Klub Sportowy Return, a głównym celem turnieju była popularyzacja tenisa jako znakomitej formy nie tylko wypoczynku, ale także dyscypliny sportu.

Startujący w turnieju zawodnicy podzieleni byli na trzy kategorie: młodsi i starsi chłopcy oraz dziewczęta. Wśród najmłodszych najlepszy okazał się Marcin Jarmułowicz, który w finale pokonał w dwóch setach Michała Piechocińskiego.

W kategorii chłopców starszych najlepszy okazał się Rafał Chojnowski, który w finale w dwóch setach pokonał Macieja Markowskiego. Rywalizację dziewcząt wygrała Eliza Truszkowska, dopiero po tie breaku zwyciężając Paulinę Chojnowską.

- Starsze grupy zaprezentowały tenis na bardzo dobrym poziomie - powiedział Tomasz Waldziński, trener i organizator zawodów. - Widać, że zawodnicy złapali bakcyla i gra w tenisa ich wciągnęła.

A kolejne zawody z cyklu Zimowych Otwartych Mistrzostw Miasta już za rok.

(lis)
Gazeta Współczesna 
Tomasz Waldziński
nie, 12 lutego 2006 00:00
Data ostatniej edycji: nie, 06 maja 2007 14:25:15

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę