Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 listopada 2021 napisz DONOS@

Nadzieja Cup

Z udziałem utytułowanych zawodników z różnych stron kraju, na kortach III Liceum Ogólnokształcącego im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej w Łomży, odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Tenisa Ziemnego Nadzieja Cup. Pierwszy w historii Łomży, za który są punkty do rankingu Polskiego Związku Tenisowego.

Po zaciętym pojedynku zwyciężył Sebastian Zalewski (Return Łomża), pokonując w finale Piotra Dzikiewicza (Stanley Białystok). Trzecie miejsce zajął Tomasz Kondej (Mera Warszawa).

- W tym roku Sebastian zdał maturę i zaczyna studia w Wyższej Szkole Wychowania Fizycznego i Turystyki w Supraślu. Kończy się więc nasza współpraca, ale dalej będzie reprezentował UKS Return Łomża, a ja służę mu pomocą - mówi trener Tomasz Waldziński. - Wynik, który osiągnął w turnieju, to najlepsze jego podziękowanie za naszą dziewięcioletnią współpracę.
Tomasz Waldziński
so, 03 września 2005 00:00
Data ostatniej edycji: nie, 06 maja 2007 14:27:08

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę