Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Halowe Mistrzostwa Białegostoku w tenisie ziemnym

Emilia Brzóska - zawodniczka Uczniowskiego Klubu sportowego Return w Łomży została mistrzynią województwa podlaskiego kadetek do lat 16.


W finale zawodów rozgrywanych na hali "FAN-TENIS" w Białymstoku łomżanka pokonała o cztery lata młodszą Izabalę Kożuchowską 6:0, 6:0.


- Grało mi się bardzo dobrze - powiedziała po turnieju Emilia. - Trochę się obawiałam się tego występu, gdyż na co dzień gram na parkiecie, a tutaj była zupełnie inna nawierzchnia. Ale jakoś sobie poradziłam i bardzo się cieszę z tego sukcesu.

Zadowolenia z wyniku, jaki uzyskała Emilia nie ukrywał również jej trener Tomasz Waldziński.

- Jestem bardzo zadowolony z występu Emilii - mówi. - Poważne treningi zaczęła dopiero rok temu, a już odnosi pierwsze sukcesy. Mam nadzieję, że jeżeli dalej będzie tak pracowała to w przyszłości może osiągnąć jeszcze lepsze wyniki.

Paweł Lisiecki
Gazeta Współczesna 
Tomasz Waldziński
cz, 01 września 2005 00:00
Data ostatniej edycji: nie, 06 maja 2007 14:29:55

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę