Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Brązowa rakieta

Trzecie miejsce w Wojewódzkim Turnieju KlasyfikacyjnymKadetek tenisa ziemnego w Nowym Dworze Mazowieckim zajęła Emilia Brzóska, zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Return przy III Liceum Ogólnokształcącym, uczennica Publicznego Gimnazjum nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Łomży.

- To duży sukces, ponieważ Emilia trenuje tenis ziemny dopiero trzeci rok - mówi o swojej podopiecznej Tomasz Waldziński.

Już po roku zaczęła wygrywać turnieje lokalne, a wkrótce okazało się, że świetnie sobie radzi z zawodniczkami białostockich klubów tenisowych. Dzisiaj Emilka trenuje pięć razy w tygodniu, między innymi z Sebastianem Zalewskim, pierwszą rakietą UKS Return, laureatem wielu turniejów ogólnopolskich.

Zaczęło się od odbijania piłeczki na osiedlowym korcie. Szybko sportowy talent Emilki został zauważony przez innych grających i dzięki nim trafiła do Uczniowskiego Klubu Sportowego Return.

- To ambitna, bardzo pracowita dziewczyna, która nie zraża się porażkami. Pokonana mobilizuje się do solidniejszej pracy, widać jak bardzo jej na tym zależy - mówi trener Tomasz Waldziński.

I pomyśleć, że kilka lat uczyła się gry na pianinie!

- Nie żałuję! - mówi Emilka. - Tak się jakoś potoczyło, że idę nie muzyczną, ale sportową drogą. Kiedy jestem na korcie, żyję!
Tomasz Waldziński
pt, 12 sierpnia 2005 00:00
Data ostatniej edycji: nie, 06 maja 2007 14:30:57

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę