Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pierwszy start i pierwszy sukces

Sebastian Zalewski - uczeń III LO w Łomży oraz zawodnikdziałającego przy tej szkole UKS-u Return zajął pierwsze miejsce w Turnieju Klasyfikacyjnym Seniorów w tenisie ziemnym mężczyzn rozegranym 2 i 3 kwietnia w Otwocku.

W drodze do finału Sebastian rozegrał trzy spotkania. Przed meczem finałowym, w rozmowie z trenerem Tomaszem Waldzińskim, młody łomżanin przyznał, że jest rozluźniony i spokojny, a sam fakt awansu do finału uznaje za swój największy sukces. Ten luz widać było w pojedynku z bardziej doświadczonym Dariuszem Krasińskim z klubu Kultura Otwock. Sebastian znakomicie serwował, zdobywając pierwszym podaniem wiele punktów i pierwszego seta wygrał gładko 6:0. Drugi set, mimo znacznie lepszej gry Krasińskiego, również rozstrzygnął na swoją korzyść łomżanin wygrywając 6:3.

- To mój pierwszy start w seniorach i od razu wygrana - powiedział po turnieju Zalewski.
Cieszył się również klubowy trener zawodnika Tomasz Waldziński.

- Sebastian dopiero w październiku wszedł do seniorów i po tak krótkim czasie osiągnął znakomity wynik. Obawiałem się trochę tego występu, gdyż do tej pory Sebastian trenował na parkiecie i bałem się, że nie poradzi sobie na korcie ziemnym, na którym gra się zupełnie inaczej. Ale jak się okazało moje obawy były bezpodstawne.

Wynik spotkania finałowego:

Sebastian Zalewski - Dariusz Krasiński 6:0, 6:3
Paweł Lisiecki

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę