Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Dobry występ młodego tenisisty

Po raz kolejny Konrad Wyszyński stanął na podium rozgrywanego w Białymstoku Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego Młodzików w Tenisie. Tym razem zawodnik UKS "Return" Łomża działającego przy III LO w Łomży zajął III miejsce w singlu i II w grze deblowej wspólnie z Kacprem Zalewskim (również zawodnikiem UKS "Return" Łomża). Należy zaznaczyć, że chłopcy są "Skrzatami" natomiast startowali w WTK Młodzików, czyli rywalizowali z zawodnikami starszymi o dwa lata.


Konrad Wyszyński w walce o finał przegrał z Emilem Tajakiem (TT "Stanlay" Białystok) wynikiem 4/6, 4/6. Natomiast w finale debla chłopcy przegrali w trzecim secie w tiebreaku z para Emil Tajak i Rafał Myśliwiec (TT "Stanlay" Białystok).

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę