Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Turniej Skrzatów

W Białymstoku zakończył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów w Tenisie, w którym wystartowało trzech naszych zawodników - Konrad Wyszyński, Kacper Zalewski i debiutant Adam Karwowski.Dwunastolatkowie Konrad i Kacper zamknęli letni sezon gier udanymi występami.


Do finału turnieju deblowego zakwalifikowali się obaj, grając jednak po przeciwnych stonach siatki. Ostatecznie po wyrównanym pojedynku I  miejsce zajął Konrad Wyszyński wspólnie z Piotrem Andraką (TT "Stanley" Białystok) pokonując parę Kacper Zalewski i Wojciech Bauer (UKS "Sokół - Asy" Białystok).
W finale singla Konrad Wyszyski zajął II miejsce przegrywając starcie z Wojciechem Bauerem.
Nasz najmłodszy zawodnik Adam Karwowski po bardzo zaciętej walce uległ Kacprowi Łacińskiemu (TT "Smecz" Białystok).
- Adam pechowo przegrał pierwszego seta, miał już dwie piłki setowe ale zabrakło trochę  spokoju i  doświadczenia -  w końcu to jego pierwszy mecz na wyjeździe. Należy podkreślić fakt, że Adam ma dopiero dziesięć lat a kategoria wiekowa skrzaty trwa do lat dwunastu - mówi trener Tomasz Waldziński.

Konrad i Kacper zagrali po raz ostatni w kategorii Skrzaty. Teraz rozpoczną sezon zimowy już jako Młodzicy. Liczymy na również udane starty.
cz
śr, 17 października 2007 06:23
Data ostatniej edycji: nie, 04 listopada 2007 21:42:50

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę