Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Startuje Nadzieja Cup

Tenis ziemny na najwyższym krajowym poziomie będzie można podziwiać podczas rozpoczynającego się jutro Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Seniorów Nadzieja Cup. Przez cztery dni czołówka polskich tenisistów będzie walczyć o punkty do rankingu Polskiego Związku Tenisowego oraz nagrodę pieniężną.

nadziej_copy.jpg


Już po raz trzeci Uczniowski Klub Sportowy "Return", Radio Nadzieja oraz III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego Armii Krajowej będzie gościć najlepszych tenisistów kraju.


- W tej chwili mamy zgłoszonych 24 zawodników, z czego 20 tworzy ścisłą krajową czołówkę - podkreśla Tomasz Waldziński, organizator turnieju i trener UKS Return. - Do Łomży przyjedzie m.in. ubiegłoroczny zwycięzca Marek Oratowski z Górnika Łęczna oraz Zndrzej Mach z KKT Wrocław.
Zawodnicy walczyć będą o punkty do rankingu Polskiego Związku Tenisowego oraz 5 tys. zł nagrody.
Honoru Łomży bronić będzie Rafał Paliński oraz Tomasz Waldziński.

 Początek gier już o godz. 9.30. Zapraszamy.

Tomasz Waldziński
wt, 28 sierpnia 2007 21:26
Data ostatniej edycji: wt, 06 listopada 2007 16:24:58

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę