Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Mistrzostwa III LO w Tenisie

W hali III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach i wzięło w nim udział 16 uczniów naszego liceum.


W kategorii dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się Karolina Chojnowska przed Eweliną Drewnowską i Agnieszką Mieczkowską. Natomiast w grupie chłopców pierwsze miejsce zajął Bożomanski Kuba wygrywając w finale z Karolem Zabielskim trzecie miejsce wywalczył Damian Wiktorzak.
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę