Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Tenisowy sezon rozpoczęty!

Aktywny okres przeżywały korty tenisowe na ulicy Senatorskiej przy III LO w Łomży. W minionym czasie UKS „Return” Łomża zorganizował trzy turnieje pod patronatem Polskiego Związku Tenisa - Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie (24- 25.05.), Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów w Tenisie (30-31.05) i Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie (7-8.06)

W cyklu turniejów wystąpili zawodnicy z Białegostoku, Litwy oraz z Łomży. Nasze miasto godnie reprezentowało liczne grono zawodników: Sebastian Miernik, Mateusz Ilaszczuk, Patryk Proniewski, Konrad Wyszyński, Kacper Zalewski i Adam Karwowski.
 W dwóch turniejach Skrzatów bardzo dobrze zaprezentował się Adam Karwowski, uczeń SP nr 10 w Łomży reprezentujący UKS "Return" Łomża. Adam zawodniczo trenuje od roku, a w tym sezonie odniósł już znaczące osiągnięcia. Wywalczył sobie Wicemistrzostwo Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie, natomiast w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym zajął III miejsce w singlu oraz II w grze deblowej wspólnie z Wojciechem Bauerem (UKS "Sokół-Asy" Białystok).
Największym zainteresowaniem cieszyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie. W półfinale tego turnieju znalazło się aż trzech zawodników UKS "Return" Łomża- Konrad Wyszyński, Kacper Zalewski i Adam Karwowski. W finale jednak wyższość starszego kolegi z Białegostoku musiał uznać Konrad Wyszyński, który przegrał pojedynek z Rafałem Myśliwcem (TT "Stanley" Białystok) wynikiem  6/2 6/1. Nasi zawodnicy w składzie Konrad Wyszyński i Kacper Zalewski zdobyli Wicemistrzostwo Województwa Podlaskiego Młodzików w grze deblowej.
- Rzeczywiście mieliśmy bardzo pracowity okres – mówi Tomasz Waldziński trener UKS „Return” Łomża. - Zawodnicy naszego Klubu z turnieju na turniej reprezentowali coraz lepszą formę. Oprócz turniejów rozgrywanych w naszym mieście, chłopcy wyjeżdżali również na zawody ogólnopolskie do innych miast. Jestem bardzo zadowolony z ich zaangażowania oraz  postępów jakie poczynili już na początku sezonu tenisowego. Cieszy mnie fakt, że korty przy ulicy Senatorskiej zaczęły żyć pełnią życia, przyciągając coraz więcej kibiców i fanów tej dyscypliny sportu – dodaje Waldziński.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę