Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Mistrzostwa Łomży w Tenisie

Na kortach III Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Senatorskiej odbyły się kolejne Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie. Przez minione dwa weekendy (7.06- 8.06, 14.06- 15.06) ponad 40 osób ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych rywalizowało o Puchary i inne nagrody. Mistrzostwa odbywały się w trzech kategoriach: dziewcząt, chłopców i miksta.

W Turnieju Dziewcząt startowało siedem osób. Na pierwszym miejscu uplasowała się Ada Szepelska (SP nr 10), przed Julią Bogdan (SP nr 7). Natomiast III miejsce wywalczyła sobie Aleksandra Śledziewska (SP nr 10). Na wyróżnienie zasługują również Anita Szepelska, Magda Cieślewska, Joanna Kalinowska oraz Anita Bikowska.
Z kolei w Turnieju Chłopców Mistrzem okazał się Dominik Jasiński (PG nr. 8). II miejsce zajął Michał Bagiński (PG nr 2) a III lokata należała do Dominika Stypułkowskiego (SP nr 10).
Turniej Miksta przyciągnął największą ilość młodzieży. W zawodach rywalizowało ze sobą 11 par. Najsilniejszą okazała się para: Anna Opyrchał (PG nr 6) i Przemysław Brzóska (PG nr 8). Zajęli oni I miejsce pokonując w pojedynku finałowym parę: Martę Chojnowską (PG nr 6) i Adama Karwowskiego (SP nr 10 w Łomży).  Natomiast  III miejsce wywalczyła para Emilia Brzóska (absolwentka I LO) grająca razem z Jędrzejem Domańskim.
- Turniej przebiegał w miłej atmosferze, licznie skupiając młodzież i miłośników tenisa. Jestem zadowolony z frekwencji zawodników oraz ich poziomu gry – mówi Tomasz Waldziński. -
Chciałbym serdecznie podziękować Cezaremu Laskowskiemu, właścicielowi Restauracji 4 Pory Roku, który po raz kolejny był sponsorem nagród w Mistrzostwach Miasta Łomży w Tenisie – dodaje Waldziński.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę