Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Turniej Tenisa Skrzatów w Białymstoku

Adam Karwowski zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym zajął II miejsce w Turnieju Tenisa Skrzatów rozgrywanym w Białymstoku. W finałowej walce Adam musiał uznać wyższość Roberta Liubysa z Piotrkowa Trybunalskiego.

Adam Karwowski
Adam Karwowski
Po drodze do finału Adam pokonał trzech zawodników z Białegostoku. W pierwszej rundzie Adam pokonał Karola Borowskiego z klubu UKS „Sokół Asy” Białystok wynikiem 6/1 6/1 . Kolejny mecz wygrał z Maciejem Grodzkim reprezentującym TT „Stanley” Białystok 6/2 6/1. W półfinale po bardzo zaciętym meczu zwyciężył 6/3 4/6 10/6 Wojciecha Bauera UKS „Sokół Asy” Białystok.
- To bardzo udany występ naszego młodego tenisisty – mówi Tomek Waldziński trener UKS „Return” Łomża. - Adam solidnie przepracował mijający sezon. Zagrał kilkanaście turniejów na terenie całej Polski. Sądzę więc, że sukcesów tenisowych będzie coraz więcej - dodaje.
W turnieju wzięła także udział zawodniczka UKS „Return” Łomża Aleksandra Śledziewska, która co prawda przegrała swój pierwszy mecz ze starszą o dwa lata Julią Marchelską. Natomiast w deblu wspólnie z Mają Makal zagrały bardzo ładny mecz przegrywając w półfinale 6/3 3/6 5/10 z dużo starszymi Moniką Orbik i Julią Marchelską (obie dziewczynki z Ełku).
cz
pon, 06 października 2008 22:35
Data ostatniej edycji: wt, 07 października 2008 11:31:09

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę