Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Karwowski pierwszy w singlu i w deblu

Na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów w Tenisie. Sympatycy tenisa mieli okazję podziwiać pojedynki tenisistów w kategorii Skrzaty (czyli chłopcy do 12 roku życia). Doskonałą formę zaprezentował zawodnik UKS „Return” Łomża - Adam Karwowski, który bez utraty seta doszedł do finału, a w nim pokonał Wojciecha Bauera (UKS „Sokół-Asy” Białystok) wynikiem 6/1 6/4.


W turnieju deblowym zwyciężyli Adam Karwowski wspólnie z Wojciechem Bauerem pokonując parę Macieja Grodzkiego i Karola Borowskiego wynikiem 6/0 6/4.
Foto: Adam Karwowski i trener Tomasz Waldziński
Foto: Adam Karwowski
Foto:
cz
pt, 17 października 2008 13:07
Data ostatniej edycji: pt, 17 października 2008 13:16:28

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę