Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Konrad Wyszyński trzeci wśród tenisowych kadetów podlaskiego

Na kortach TT Stanley Białystok odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kadetów w Tenisie. W turnieju startowało szesnastu zawodników w tym dwóch łomżyńskich tenisistów: Konrad Wyszyński i Mateusz Ilaszczuk z klubu UKS Return Łomża działający przy III LO w Łomży.

od lewej: Paweł Tarasewicz, Emil Tajak oraz Konrad Wyszyński i Mateusz Ilaszczuk.
od lewej: Paweł Tarasewicz, Emil Tajak oraz Konrad Wyszyński i Mateusz Ilaszczuk.
Bardzo dobrze zaprezentował się Konrad zajmując w turnieju III miejsce. Natomiast w grze deblowej Mateusz wspólnie z Konradem dotarli do półfinału gdzie musieli uznać wyższość starszych kolegów Pawła Tarasewicza i Emila Tajaka (baj TT Stanley Białystok).
- Cieszy mnie sukces moich podopiecznych – mówi Tomasz Waldziński z klubu UKS Return Łomża. - Konrad stoczył wyrównane mecze ze starszymi od siebie kolegami, co z pewnością doda mu wiary we własne umiejętności przed Mistrzostwami Województwa Młodzików, które odbędą się już za dwa tygodnie.

Konrad Wyszyński jest uczniem PG 6 w Łomży natomiast Mateusz Ilaszczuk PG 8 w Łomży.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę