Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Mistrzostwa Podlasia Skrzatów w tenisie

Adam Karwowski wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Skrzatów w Tenisie. Zawodnik klubu UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży podczas turnieju nie stracił nawet seta. W półfinale 60 60 pokonał Aleksandra Krupskiego (UKS "Sokół Asy" Białystok ) natomiast w finale ograł 61 61 Karola Borowskiego (TT "Stanley" Białystok). Adam Karwowski wspólnie z Karolem Borowskim wygrali również Mistrzostwa Podlasia w grze deblowej.

- Mistrzostwa Województwa to oczywiście duży sukces Adasia, ale najbardziej cieszą mnie jego częste starty w ogólnopolskich turniejach tenisa – mówi Tomasz Waldziński trener zawodnika. - Chciałbym zaznaczyć, że Adam ostatnio był dwukrotnie półfinalistą a w grze deblowej finalistą turniejów tenisa w Warszawie.
Adam Karwowski jest uczniem SP nr. 10 w Łomży.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę