Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Konrad Mistrzem Młodzików na Podlasiu!

Konrad Wyszyński zawodnik UKS „Return” Łomża wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie. W mikołajkowy weekend o mistrzowski tytuł walczyło 10 zawodników, w tym czterech białostoczan, oraz sześciu łomżyńskich tenisistów. W finale Konrad pokonał pokonał klubowego przyjaciela Adama Karwowskiego, a trzecie miejsce ex aequo należało do Kacpra Zalewskiego (również UKS "Return" Łomża) oraz Piotr Andraka (TT "Stanley" Białystok). W turnieju debla I miejsce wywalczyła para Konrad Wyszyński oraz Piotr Andraka pokonując w finale Kacpra Zalewskiego oraz Adama Karwowskiego wynikiem 6/3 7/5.

Konrad Wyszyński
Konrad Wyszyński
Kacper Zalewski
Kacper Zalewski
Konrad Wyszyński i Adam Karwowski
Konrad Wyszyński i Adam Karwowski
W półfinale znalazło się aż trzech zawodników z UKS "Return" Łomża - Konrad Wyszyński, Adam Karwowski (grający na co dzień w niższej kategorii wiekowej - Skrzaty) oraz Kacper Zalewski.
- Okazało się, że posiadamy bardzo dobrze wyszkolonych tenisistów – mówi Tomasz Waldziński trener UKS „Return” Łomża. - Mieliśmy okazję podziwiać bardzo wyrównane pojedynki półfinałowe i finałowe zarówno w grze singlowej jak i w deblu. Tenisiści przysporzyli nam wiele sportowych emocji, kibice często przecierali oczy ze zdziwienia jaki poziom reprezentują młodzi tenisiści. Z dreszczem emocji podziwiałem finał singla. Walczyło przeciwko sobie dwóch moich podopiecznych - Konrad i Adam. Byłem ciekaw przebiegu spotkania. Zawodnicy byli bardzo waleczni, popisywali się bardzo trudnymi akcjami taktyczno- technicznymi. W rezultacie zwyciężył Konrad, który w meczu popełnił bardzo mało błędów i przewyższał rywala warunkami fizycznymi – mówi Waldziński.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę