Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Prawie jak Dawid z Goliatem...

Łomżyński Skrzat - Adam Karwowski zajął II miejsce w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetów w Tenisie. W turnieju startowało 16 zawodników z województwa podlaskiego, w tym aż pięciu to tenisiści UKS "Return" Łomża. Tenisiści toczyli zacięte pojedynki na kortach TT Stanley w Białymstoku.

Kamil Daniluk z Białegostoku i Adam Karwowski z Łomży
Kamil Daniluk z Białegostoku i Adam Karwowski z Łomży

Najlepsza formę z łomżyńskich zawodników zaprezentowali: Adam Jamiołkowski (Kadet UKS "Return" Łomża), oraz Adam Karwowski (Skrzat UKS "Return" Łomża). Ci dwaj tenisiści spotkali się w meczu półfinałowym, który „poszedł” po myśli młodszego o 3 lata Adama Karwowskiego. Adaś ograł Adama 6/1 6/2. W finałowym spotkaniu niestety musiał uznać wyższość starszego o 3 lata (co widać na zdjęciu) Kamila Daniluka z Białegostoku.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę