Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Sukces Mateusza

Mateusz Ilaszczuk, tenisista UKS „Return” Łomża dobrze zaprezentował się w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Juniorów, które rozegrano w Białymstoku. Zawodnik Returnu zajął II miejsce z grze deblowej wspólnie z Kamilem Danilukiem (TT „Stanley” Białystok), a singlu doszedł do półfinału.

Mateusz na 15 lat, jest uczniem Publicznego Gimnazjum nr 8 w Łomży. Swoją przygodę z tenisem rozpoczął całkiem niedawno.
- Od nieco ponad pół roku trenuje jako zawodnik i jednocześnie rozpoczął starty w turniejach wojewódzkich i ogólnopolskich. Rywalizuje z tenisistami grającymi od 6-7 roku życia, ale z turnieju na turniej Mateusz nabiera doświadczenia na korcie i coraz częściej pokazuje na co go stać – mówi o swoim podopiecznym Tomasz Waldziński trener UKS „Return” Łomża.

W deblu pojedynek półfinałowy para Mateusz Ilaszczuk i Kamil Daniluk przegrała z silną parą: Piotr Półkośnik i Paweł Tarasewicz (obaj z klubu TT „Stanley” Białystok). W grze singlowej Mateusz półfinał przegrał z Piotrem Półkośnikiem (TT „Stanley” Białystok).


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę