Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Skrzat z możliwościami...

Adam Karwowski, zawodnik UKS „Return” Łomża, dobrze zaprezentował się w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Skrzatów w Elblągu. W grze deblowej wspólnie ze swoim kolegą Mateuszem Smolnickim ( ST „Gem” Warszawa) zajął III miejsce. Turniej w Elblągu był kolejnym etapem przygotowań zawodnika przez Mistrzostw Polski Skrzatów, które odbędą się jeszcze w czerwcu.

W półfinale gry deblowej Adam w parze z Mateuszem Smolnickim, po zaciętej grze ulegli  5/7 6/2 10/3 parze  Karol Szczepański (Legia Warszawa) i Robert Liubis (RKS „ Okęcie” Warszawa).

W grze indywidualnej w pierwszej rundzie Adam pokonał Mateusza Larczyńskiego (NST pomorskie) wynikiem 6/0 6/2. W drugiej rundzie również gładko ograł Marcina Grzenia ( TKS „Arka” Gdynia) wynikiem 6/0 6/1. Natomiast w ćwierćfinale 6/3 6/2 uległ Robertowi Liubysowi z klubu RKS „Okęcie” Warszawa.

Adam jest uczniem piątej klasy Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży. Jak podkreśla Tomasz Waldziński, trener łomżyńskich tenisistów, Adam bierze udział w wielu ogólnopolskich  i wojewódzkich turniejach tenisowych przygotowując się w ten sposób do Mistrzostw Polski Skrzatów, które odbędą się w czerwcu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę