Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Tenisowe Mistrzostwa Miasta Łomży rozpoczęte...

W miniony weekend na kortach tenisowych przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży rozpoczęły się Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie dla dzieci i młodzieży. W tym roku zgłosiło się aż 42 tenisistów, pragnących zdobyć tytuł Mistrza w swoim mieście.

Widzowie mogli podziwiać bardzo zacięte pojedynki, radość zawodników po wygranych meczach, emocje rysujące się na twarzach po porażce.
- Tabelki turniejowe skonstruowaliśmy w ten sposób aby pierwsza przegrana zawodnika nie eliminowała go z turnieju, ale dawała również szansę na zwycięstwo w turnieju głównym – mówi Tomasz Waldziński, prezes UKS Return Łomża, klubu który zorganizował mistrzostwa.
Mistrzostwa zakończą się w przyszłą niedziel. Zapraszamy wszystkich kibiców na korty przy ulicy Senatorskiej.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę