Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Szkoła z tenisem

Młodzież naszej szkoły w ramach programu profilaktycznego "Z rakietą po zdrowie" miała przedłużone wakacje pobytem na obozie tenisowym w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym BGŻ "Knieja" w Rajgrodzie. Głównym celem programu jest przeciwdziałanie patologicznym zachowaniom oraz budowanie wśród uczniów adekwatnej samooceny.

Obóz Rajgród III LO
Obóz Rajgród III LO

Oprócz aktywnego wypoczynku z tenisem młodzież naszego liceum miała również lekcje z języka polskiego i zajęcia z socjoterapeutą. Obóz  zakończył się turniejem tenisa. Wśród klas trzecich turniej wygrała Anna Gniazdowska przed Anną Wieczorek i Elżbietą Maleszewską natomiast w klasach drugich I miejsce zajęła Katarzyna Wiśniewska, II miejsce Sylwia Kacperska trzecie Agnieszka Pijanowska. Program profilaktyczny współfinansowany był przez Urząd Miasta Łomża.

T. Waldziński


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę