Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 17 października 2021 napisz DONOS@

Karwowski trzeci na mistrzostwach Warszawy w tenisie

Adam Karwowski zawodnik UKS „Return” Łomża, działającego przy III LO w Łomży, zajął trzecie miejsce w Otwartych Mistrzostwach Miasta Warszawy w Tenisie Młodzików. - To bardzo udany występ Adama. Trochę w ostatnim meczu zabrakło spokoju i zimnej krwi, ale proszę nie zapominać, że to był turniej do lat 14, a Adam jest 12-latkiem – podkreśla trener Tomasz Waldziński.

Adam Karwowski
Adam Karwowski

W drugiej rundzie turnieju Adam 6/1 6/2 pokonał Maxa Rud (KT Legia Warszawa). W ćwierćfinale nasz tenisista 6/2 6/2 ograł Rene Salla chłopca mieszkającego i trenującego w Niemczech. W walce o finał turnieju Adam 6/1 6/1 uległ Janowi Cygowskiemu (KT Ginter Warszawa).


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę