Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Karwowski w Kadrze Polski

Adam Karwowski zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży zakwalifikował się do Kadry Polskich Tenisistów. Powołanych zostało 32 zawodników z trzech kategorii wiekowych: skrzaty, młodzicy, kadeci.

Adam Karwowski
Adam Karwowski

Polski Związek Tenisowy wspólnie z Ministerstwem Sportu i Turystyki opracował najzdolniejszym młodym tenisistom program mający na celu podniesienie poziomu sportowego polskich zawodników i umożliwienie wymiany doświadczeń trenerskich.
- Udział Adama w zgrupowaniach bardzo ułatwiłby nam pracę. Wyjazdy na konsultacje łączą się z przeprowadzeniem testów tenisowych, sprawnościowych i wydolnościowych, a przede wszystkim umożliwiają rozgrywanie dużej ilości meczów i sparingów z najlepszymi zawodnikami w Polsce – podkreśla Tomasz Waldziński, trener tenisa zimnego w Łomży.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę