Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Mistrzostwa województwa Młodzików

Adam Karwowski zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży został Mistrzem Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie. Adam wygrał turniej zarówno w singlu jak i w grze deblowej.

W grze pojedynczej w finale 6/2 6/3 ograł Macieja Grodzkiego z TT „Stanley” Białystok, natomiast w deblu wspólnie z Wojtkiem Bauerem z UKS „Sokół Asy” Białystok 6/0 6/1 wygrali z Maciejem Grodzkim i Michałem Warnajtysem (UKS „Return” Łomża).


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę