Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie

W tym roku Zimowe Mistrzostwa Miasta Łomży w Tenisie były na prawdę zimowe. Z powodu remontu nawierzchni sali naszego liceum turniej rozgrywany był pod balonem Publicznego Gimnazjum nr 9 w Łomży. Czterdziestu sześciu miłośników tenisa przy zaledwie +6° C. rywalizowało o miano najlepszego tenisisty w mieście.

Turniej przeprowadzono w czterech kategoriach. W kategorii najmłodszych dziewcząt wygrała Anita Bikowska, drugie miejsce zajęła Anita Szepelska, a trzecie Ola Śledziewska. W kategorii chłopców młodszych najlepszy okazał się Bartek Dudek przed Pawłem Salomońskim i Kubą Chojnowskim. Natomiast zwycięzcą wśród chłopców starszych został Maciej Opyrchał który pokonał w finale Oskara Cichowicza. Trzecie miejsce zajął Przemysław Brzóska. Największym jednak zainteresowaniem cieszył się Turniej Miksta. W tej kategorii wystartowało osiem par a mecze były rozgrywane systemem "każdy z każdym". Turniej wygrała para Ola Durzyńska i Mateusz Ilaszczuk, drugie miejsce zajęli Marta Chojnowska i Adam Karwowski, trzecie Asia Kalinowska z Krystianem Kosakowskim. Kolejne pary to Ewa i Adam Jamiołkowscy, Paulina Chodnicka i Maciej Opyrchał,  Ania Opyrchał z Przemkiem Brzóską, Gosia Siemion i Michał Jurek oraz Iza Karwowska i Kacper Zalewski.
Organizatorem turnieju był UKS "Return" Łomża działający przy III LO W Łomży.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę