Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Kadetów w Tenisie

Aż czterech młodych łomżan znalazło się w półfinałach Mistrzostw Województwa Podlaskiego Kadetów w Tenisie. Turniej rozgrywany był w wyremontowanej hali III LO w Łomży, a organizatorem mistrzostw był oczywiście UKS „Return” Łomża. Tomasza Waldzińskiego, trenera łomżyńskich tenisistów, cieszy szczególnie to, że mimo wyższego rankingu PZT zawodników z Białegostoku to nasi tenisiści zdominowali te rozgrywki.

Zwycięzcą singla okazał się Adam Karwowski który w finale pokonał klubowego kolegę Mateusza Ilaszczuka 6/4 6/2. To właśnie Adam w pierwszej rundzie ograł 6/2 6/3 rozstawionego z "jedynką" Kamila Daniluka (UKS Sokół-Asy Białystok). W półfinale turnieju znaleźli się również Konrad Wyszyński i Kacper Zalewski. W grze deblowej wygrali Mateusz Ilaszczuk i Kamil Daniluk ogrywając 6/2 6/4 Adama Karwowskiego i Konrada Wyszyńskiego.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę