Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Wyszyński najlepszy w województwie

Konrad Wyszyński zawodnik UKS „Return” Łomża działającego przy III LO w Łomży wygrał Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów w Tenisie. W finale po bardzo zaciętym meczu pokonał klubowego kolegę Mateusza Ilaszczuka 7/5 3/6 13/11 w super tie-breaku.

Konrad triumfował również w grze deblowej. Wspólnie z Kacprem Zalewskim w grze finałowej  ograli Mateusza  Ilaszczuka i Michała Warnajtysa  4/6 6/2 10/8 w super tie-breaku. Turniej rozgrywany był na sali  III LO, a  organizatorem zawodów był UKS „Return” Łomża.  Konrad Wyszyński jest uczniem PG nr.6 w Łomży.    Na zdjęciu Konrad z Mateuszem (Konrad z lewej)
T. Waldzinski.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę