Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Ilaszczuk na podium Mistrzostw Województwa Podlaskiego Juniorów w Tenisie

Bardzo dobrze zaprezentował się Mateusz Ilaszczuk z PG nr 8 w Łomży podczas rozgrywanych w Białymstoku Mistrzostw Województwa Podlaskiego Juniorów w Tenisie (zawodnicy do lat 18). Szesnastolatek - zawodnik UKS „Return" Łomża (działający przy III LO w Łomży) - indywidualnie zajął trzecie miejsce, a w deblu, grając z Pawłem Tarasewiczem zdobył złoto. - Ten występ Mateusza z pewnością można uznać za najlepszy z dotychczasowych. Okazuje się, że ciężką praca Mateusza na treningach tenisowych i ogólnorozwojowych zaczyna przekładać się na wyniki sportowe – podkreśla Tomasz Waldziński, trener tenisisty.

Mateusz Ilaszczuk
Mateusz Ilaszczuk

Turniej singlowy rozgrywany był systemem grupowym gdzie Mateusz znajdował się w grupie z Mateuszem Borkowskim („Okuła” Białystok) oraz Pawłem Tarasewiczem (TT „Stanley” Białystok). Pierwszy mecz nasz zawodnik wygrał z Borkowskim 6:2 7:5, natomiast w drugim meczu stawił czoło Pawłowi Tarasewiczowi przegrywając 2:6 2:6 i jednocześnie wychodząc z grupy  na drugim miejscu. Walkę o finał Mateusz przegrał z Janem Kowalskim (TT „Stanley” Białystok) 4:6 1:6. Kolejny mecz rozgrywany z Kamilem Danilukiem (UKS „Sokół Asy” Białystok) był bardzo zacięty. Nasz zawodnik wygrał z Kamilem 5:7 7:6 (7:3) 11:9 jednocześnie zajmując III miejsce w Mistrzostwach Podlasia. Podczas spotkania z Kamilem, Mateusz w końcówce meczu zmagał się ze skurczami mięśni prawego uda, ale po przerwie medycznej rozstrzygnął mecz na swoją korzyść.
W finale turnieju debla Mateusz Ilaszczuk wspólnie z Pawłem Tarasewiczem ograli wynikiem 6:2 6:1 parę deblową Kamila Daniluka i Jana Kowalskiego zdobywając tytuł Mistrzów Województwa Podlaskiego Juniorów w grze deblowej.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę