Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Podwójne srebro Ilaszczuka

Mateusz Ilaszczuk, zawodnik UKS „Return” Łomża działający przy III Liceum Ogólnokształcącym udanie wystartował w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Kadetów (do lat 16) w Tenisie, które odbyły się w Białymstoku. Zarówno w singlu jak i deblu Mateusz doszedł do finału.

Kamil Daniluk, Mateusz Ilaszczuk, Kacper Zalewski.
Kamil Daniluk, Mateusz Ilaszczuk, Kacper Zalewski.


W finale gry pojedynczej zmierzył się z zawodnikiem klubu „Okuła” Białystok, Mateuszem Borkowskim. Finał singla był bardzo emocjonujący, gdyż szala zwycięstwa w końcowej fazie meczu przechylała się raz na jedna raz na druga stronę. Pierwszy set należał do zawodnika z Łomży, drugiego seta wygrał białostoczanin. Z kolei trzeci set rozgrywany był supertie- brekiem. Niestety Mateusz Ilaszczuk musiał uznać wyższość Borkowskiego. Wynik meczu 6/3 4/6 11/13.
Do finału debla doszła również para tenisistów z naszego klubu: wspomniany Mateusz Ilaszczuk wspólnie z Kacprem Zalewskim zagrali z parą Kamil Daniluk oraz  Daniel Galas (obydwaj reprezentowali TT „Stanley” Białystok). Nasi zawodnicy przegrali ten 6/2 6/4.
- Obserwowałem mecz finałowy Mateusza i uważam, że nasz zawodnik zagrał bardzo dobrze – mówi Tomasz Waldziński trener UKS „Return” Łomża. - Grał spokojnie i pilnował założeń taktycznych ustalonych przed meczem. Finał przegrał trochę pechowo, gdyż w tie- breaku dzieliły go tylko dwie piłki od zwycięstwa.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę