Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 24 lutego 2021 napisz DONOS@

Mistrzostwa Podlasia Młodzików

Adam Karwowski (UKS „Return” Łomża przy III LO) wygrał Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików w Tenisie. Turniej odbył się w Białymstoku na kortach TT „Stanley” Białystok.

Adam Karwowski, Michał Warnajtys, Piotr Andraka, Arek Niziński
Adam Karwowski, Michał Warnajtys, Piotr Andraka, Arek Niziński

W singlu nasz zawodnik w finale pokonał wynikiem 6/0 6/1 Piotra Andrakę (TT „Stanley” Białystok). Grę deblową również wygrali nasi zawodnicy Adam wspólnie z Michałm Warnajtysem ograli 6/0 6/3 białostocką parę Piotr Andraka i Arkadiusz Nizinski obaj (TT „Stanley” Białystok) – mówi Tomasz Waldziński, trener łomżyńskich tenisistów.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę