Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pracowite wakacje

Adam Karwowski, zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego "Return" Łomża działającego przy III LO w Łomży ma bardzo pracowite wakacje. W przeciągu sześciu tygodni Adam wystartował w pięciu ogólnopolskich turniejach klasyfikacyjnych. Jego sportowe plany pokrzyżowała trochę kontuzja prawego nadgarstka, której nabawił się podczas turnieju w Świdniku. Z powodu niedyspozycji Adam nie pojechała turniej do Radomia ale występy w kolejnych turach w Zamościu, Olsztynie i dwukrotnie w Warszawie możemy zaliczy do udanych.

Adam Karwowski
Adam Karwowski

W Turnieju w Zamościu Adam zajął III miejsce w grze deblowej. W Olsztynie natomiast po pięknej grze przegrał z aktualnym Mistrzem Polski Bartoszem Klukowskim (RKS "Okęcie" Warszawa) 6/3 5/7 2/6 . Start Adama w Turnieju w Warszawie to ćwierćfinał w grze singlowej i III miejsce w grze deblowej.
- Ta seria startów w turniejach najwyższej rangi to ogromny krok w przód w karierze tenisowej Adama - mówi Tomasz Waldziński, trener IUKS Return Łomża. - Nasz zawodnik ogrywa się z najlepszymi tenisistami w kraju, zdobywa niezbędne doświadczenie na korcie i w niedalekiej przyszłości na pewno doczekamy się zwycięstwa Adama w ogólnopolskiej imprezie tenisowej. Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że Adam za rok będzie grał w tej samej kategorii wiekowej (młodzicy) co z pewnością przełoży się na jego wyniki sportowe.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę