Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Turniej Tenisa Kobiet PRETTY WOMAN CUP

23 marca 2010 roku odbył się Turniej Tenisa Kobiet o wdzięcznej nazwie PRETTY WOMAN CUP. W turnieju wzięło udział dziewięć Pań. Większość tenisistek to Mamy zawodników naszego klubu UKS „Return” Łomża. Zawodniczki przybyły na turniej z licznym gronem kibiców- własnymi rodzinami. Z tego tytułu turniej przebiegał w miłej atmosferze.

W powietrzu czuć było małą tremę przed meczami, gdyż każda Pretty Woman debiutowała w sportowej roli. Warto dodać, że tenis jako forma rekreacji gości w ich tygodniowym harmonogramie całkiem od niedawna. 
Każda zawodniczka stanęła na wysokości zadania i zaprezentowała wysoką formę. Kibice przecierali oczy ze zdziwienia, nagradzali brawami długie, wymagające często poświęcenia akcje tenisowe.
Turniej odbywał się w systemie tie- breakowym a tabelka turniejowa była tak skonstruowana, aby każda zawodniczka mogła zagrać przynajmniej dwa pojedynki.

Podsumowanie wyników:
I miejsce- Anna Dobrzańska
II miejsce- Elżbieta Zabielska
III miejsce- Anna Przybyszewska

Wyróżnienie I : Jagoda Karwowska
Wyróżnienie II: Agnieszka Cyndzas, Iwona Święcica, Alicja Szepelska, Magda Warnajtys,  Aneta Wiktorzak.

Wszystkim tenisistkom gratulujemy sportowego ducha walki!!!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę