Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Turniej Tenisowy Nadzieja Cup rusza…

Już wkrótce łomżyniacy będą mieli możliwość podziwiać tenis na najwyższym krajowym poziomie. Od piątku po raz szósty rozpoczyna się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Mężczyzn w Tenisie „Nadzieja Cup”. Tym razem zaszła konieczność zmiany miejsca rozgrywania turnieju ze względu na prace remontowo- budowlane toczące się przy III Liceum Ogólnokształcącym. W tym roku wszystkich miłośników tenisa zapraszamy do Kozła koło Kolna.

fot. archiwum
fot. archiwum

-  Drabinka turniejowa zaplanowana jest na 32 zawodników …i właśnie tylu tenisistów potwierdziło swoją obecność. Przeglądając zgłoszenia turniejowe można rozpoznać wiele nazwisk młodych tenisistów z czołówki Polski. Przybywają do nas zawodnicy z odległych klubów w Polsce m.in. Częstochowa, Bielsko- Biała, Wałbrzych, Bytom, Sopot, Bełchatów, Łódź, Pabianice Chorzów, Łęczna. Swój udział potwierdziło też kilku tenisistów z Warszawy oraz Białegostoku. W turnieju zagrają również młodzi tenisiści z Łomży, którzy jak co roku na Nadzieja Cup zdobywają doświadczenie zawodnicze i podpatrują umiejętności starszych kolegów z kortów.
Wszystkich miłośników tenisa zapraszamy do wspólnego kibicowania, trzymajmy kciuki za pogodę!!! Organizatorami  imprezy są oczywiście: III Liceum Ogólnokształcące w Łomży, Radio Nadzieja, UKS ”Return” Łomża


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę