Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

VI Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Mężczyzn Nadzieja Cup

Już po raz szósty najlepsi tenisiści z różnych stron Polski zjechali do naszego miasta aby zafundować Łomżanom sportowe widowisko na najwyższym poziomie. Tym razem ten prestiżowy turniej musieliśmy rozegrać w Koźle k/Kolna ze względu na remont ulicy Senatorskiej i terenu wokół III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. Jak co roku cieszyliśmy się wspaniałą obsadą czołowych polskich tenisistów z Sopotu, Gdańska, Chorzowa, Częstochowy, Bełchatowa, Łęcznej, Bielsko Białej, Bytomia, Pabianic, Łodzi, Torunia, Warszawy i Białegostoku.

VI Nadzieję Cup wygrał Marek Mrozek (KKS Bielsko Biała) pokonując w finale 7/5 6/4 aktualnego Mistrza Polski do lat 18 Wojciecha Lutkowskiego (KT Legia Warszawa). W grze deblowej natomiast zwyciężyli Krzysztof Bartosiewicz (WTS Deski Warszawa) i Maciej Jabłoński (SKT Sopot) ogrywając 7/5 2/6 10/6 Wojciecha Lutkowskiego i Michała Kwiecień (NST Warszawa).
- Jestem zadowolony, że ten turniej na stałe wpisał się w kalendarz turniejów Polskiego Związku Tenisa i cieszy się  bardzo dobrą opinią w Polsce. Dzięki tej imprezie możemy pokazać łomżanom tenis na najwyższym polskim poziomie a nasi młodzi zawodnicy mają okazję podpatrywać umiejętności techniczno- taktyczne starszych doświadczonych zawodników. Turniej z pewnością promuje nasze miasto, które przestaje być białą plamą na tenisowej mapie Polski.
Organizatorami Turnieju Nadzieja Cup są oczywiście: III Liceum Ogólnokształcące w Łomży, Radio Nadzieja, UKS „RETURN” Łomża

Tomasz Waldzinski

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę