Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Talentiada tenisowa czyli żyj tenisowo- graj kolorowo

Po raz kolejny UKS „Return” Łomża był organizatorem Talentiady tenisowej, która przyciągnęła na halę III Liceum Ogólnokształcącego 15 młodych tenisistów. Przez trzy kolejne piątkowe popołudnia najmłodsi z odwagą i determinacją wykonywali przeróżne testy i próby oceniające koordynacyjne zdolności motoryczne. Oprócz sprawdzianów tenisowych przeprowadzono także Turniej Mini Tenisa.

Uczestnicy tegorocznej Talentiady to dzieci w wieku 6-10 lat:
Marceli Bałdyga, Aleksandra Czerwińska, Maja Cyndzas, Zuzia Łempicka, Ewa Męczkowska, Dominik Męczkowski, Aleksander Modzelewski, Julia Narewska, Katarzyna Przybyszewska, Paula Rafałowska, Piotr Salamoński, Oliwia Sawicka, Wiktor Sęk, Weronika Sielawa, Marysia Żabińska.
Turniej Mini Tenisa- podsumowanie wyników:
I miejsce- Marceli Bałdyga
II miejsce- Aleksandra Czerwińska
III miejsce- Katarzyna Przybyszewska
- Celem takiej talentiady jest przede wszystkich zachęcenie jak największej liczby dzieci do uprawiania tenisa.  Chcemy również pokazać, że jest to sport dla wszystkich, doskonale rozwijający  koordynację ruchową, sprawność fizyczną, dający mnóstwo radości. Rywalizacja na tym etapie spada na drugi plan, ważniejsza staje się dobra zabawa, radość z możliwości sprawdzenia siebie. Kształtujemy charakter młodego sportowca, wpływając przede wszystkim na rozwój ambicji sportowej, umiejętność koncentracji na zadaniu, pokonaniu tremy przed startem- trener Tomasz Waldziński.
Talentiada dostarcza cennych informacji rodzicom oraz trenerom o dokonywanych przez ich wychowanków postępach. Zawody  zostały przeprowadzone zgodnie z założeniami programu „Play and Stay” rekomendowanego przez Polski Związek Tenisa.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę