Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Tenisowy vice i mistrz

Adam Karwowski, zawodnik łomżyńskiego UKS „Return” Łomża, działający przy III LO w Łomży, odniósł kolejny tenisowy sukces. Tym razem w bardzo prestiżowym turnieju, w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Zamościu Adam zajął II miejsce w grze singlowej oraz pierwsze w deblu wspólnie z Mateuszem Piątkiem (KT AVIA Świdnik). - Turniej w Zamościu otworzył letni sezon startów Adama – mówi trener Tomasz Waldziński. - Myślę, że ten sukces zachęci mojego zawodnika do ciężkiej pracy na treningach, co przełoży się na kolejne zwycięstwa w ogólnopolskich turniejach tenisa.

Adam Karwowski (po lewej) Mateusz Piątek (po prawej)
Adam Karwowski (po lewej) Mateusz Piątek (po prawej)

W drodze do finału singla nasz Adam pokonał kolejno: Jakuba Konstanciuka (KT AVIA Świdnik) wynikiem 6/0 6/2, następnie Rafała Bednarczuka (KT AVIA Świdnik) rezultatem 6/0 6/3. W kolejnym meczu ograł Dawida Kepę (NST Lublin) 6/0 6/1, a w finale po zaciętym pojedynku uległ Mateuszowi Piątkowi (KT AVIA Świdnik).
Turniej debla przebiegał następująco: mecz półfinałowy z parą Rafał Bednarczuk oraz Jan Wiśniewski (obaj KT AVIA Świdnik) zakończył się wynikiem 6/1 6/1, a pojedynek finałowy Adam i Mateusz, rezultatem 6/1 6/1 ograli parę Maciej Stępień (GKS Górnik Łeczna) i Michał Koproń (KT AVIA Świdnik).


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę