Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Siódma „Nadzieja Cup”

Przez kilka najbliższych dni na kortach w Koźle koło Kolna mierzyć się będą czołowi polscy tenisiści. Już po raz siódmy III Liceum Ogólnokształcące w Łomży wspólnie z Diecezjalnym Radiem Nadzieja i UKS „Return” Łomża organizują Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Mężczyzn w Tenisie „Nadzieja Cup”. Pula nagród w tym roku wynosi 5001 zł.

Turniej tradycyjnie rozgrywany był na kortach  III LO w Łomży, jednakże ze  względu na trwające tu prace remontowe, drugi rok z rzędu miejscem rozgrywek jest Ośrodek Rekreacyjno- Sportowy w Koźle koło Kolna.
- Finał tej sportowej imprezy odbędzie się w piątek na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży Zapraszamy bardzo serdecznie miłośników tenisa do kibicowania i podpatrywania umiejętności techniczno-taktycznych przybyłych tenisistów już od godz. 11.00 – mówi Tomasz Waldziński organizator imprezy.
Jak podkreśla Waldziński Nadzieja Cup  Jak co roku cieszymy się bardzo dobrą frekwencją czołowych zawodników kraju.
- Gościmy między innymi aktualnego Mistrza Polski Wojciecha Lutkowskiego (KT Legia Warszawa) – mówi.

Turniej rozpoczyna się jutro, we wtorek (6.09).


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę