Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Łomżanie na podium

Bartek Cyndzas zawodnik UKS Return Łomża działającego przy III LO w Łomży został Halowym Mistrzem Województwa Podlaskiego w Tenisie w kategorii Skrzaty. W finale Bartek 6:2, 6:3 pokonał klubowego kolegę Marcela Bałdygę. Bartek i Marcel wygrali także Mistrzostwa Województwa w grze deblowej gładko ogrywając 6:1, 6:1 Mateusza Domańskiego i Szymona Sokołowskiego obaj (UKS Sokół – Asy Białystok)

Od lewej: Marcel Bałdyga, Tomasz Waldziński-trener, Bartek Cyndzas
Od lewej: Marcel Bałdyga, Tomasz Waldziński-trener, Bartek Cyndzas

Turniej rozegrany został na hali w III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży.
- Z powodu choroby w zawodach tenisowych nie wystąpił faworyt turnieju Daniel Łaski zwycięzca Letnich Mistrzostw Podlasia w Tenisie Skrzatów – mówi Tomasz Waldziński, trener łomżyńskich tenisistów. - Na szczęście bardzo dobry występ Marcela Bałdygi, który w półfinale 6:3, 6:3 pokonał Kacpra Śliwonika (UKS Sokół – Asy Białystok) zapewnił łomżanom udział w finale.
Chciałbym również pochwalić Piotra Salamońskiego i Aleksandra Modzelewskiego za godne reprezentowanie Łomży w Mistrzostwach Województwa w Tenisie –dodaje.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę