Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 19 października 2021 napisz DONOS@

Zwycięstwo młodej tenisistki

Anita Szepelska zawodniczka UKS "Return" Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży zwyciężyła w rozgrywanym w Łęcznej koło Lublina WTK Skrzatek w tenisie. Organizatorem turnieju był Klub GKS Górnik Łęczna.

Anita Szepelska
Anita Szepelska
Anita Szepelska i Joanna Tymura
Anita Szepelska i Joanna Tymura

- To pierwszy wygrany turniej przez Anitę poza granicami naszego województwa – mówi trener Tomasz Waldziński. - Ostatnio dwukrotnie zajmowała trzecią lokatę w podobnych imprezach w Warszawie. Anita  często wyjeżdża na turnieje, bardzo solidnie przykłada się do treningów więc z podobnych sukcesów będziemy cieszyć się  coraz częściej – dodaje.

W Łęcznej Anita najpierw wysoko ograła Natalię Wójcik z GKS „Górnik' Łęczna (6/1, 6/2) a później, w półfinale Lenę Takmadżan z MKT Stalowa Wola (6/3, 6/1). W finale przeciwnikiem łomżanki była Joanna Tymura z ZTT KT „Return” Zamość, ale i w tym przypadku nie było wątpliwości kto na korcie jest lepszy. Anita wygrała w dwóch setach 6 do 4 i 6 do 2.
W grze deblowej Anita wspólnie z Martyną Habrych (Deski Warszawa) zajęły II miejsce.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę